preskoči na sadržaj
Popis djelatnika

Ravnatelj: Boris Poljak

 

Stručna služba:

Pedagoginja: Deana Gaić Kaličanin

Defektologinja: Tamara Bošković

Knjižničarka: Orjana Perković

 

Učiteljice/učitelji:

Razredna nastava:                                            Predmetna nastava:

Daniela Dadić                                                    Vedrana Najev

Eleonora Lolić                                                   Vesna Raić

Danica Samardžić                                               Silvija Krka

Milena Vladanović Mandalinić                            Sanda Štrbac

Dunja Matković                                                  Tomislav Margan

Iris Koprčina                                                       Milena Mrčela   

Anka Petrinović                                                  Anita Perkušić

Tina Šćepanović Stanić                                       Dijana Klarić

Gorana Medak                                                     Vesna Filaković

Miranda Jelavić                                                   Tanja Pezo Gotovac

Ivana Kalajžić Jurica                                           Đurđica Osibov

Anđela Babić                                                       Nada Červar

Lara Berka                                                           Anita Sučić

Tatjana Šušnjar                                                   Lena Martinić

Marija Dedić                                                        Ana Marjanović

Marija Perković                                                   Marina Domić Orlandić

Ana Gojo                                                            Magdalena Kaliterna

Željka Jurjević                                                   Ana Pleić

Gorana Žurić                                                       Dinka Matas Mardešić

Ivana Babaja                                                       Domina Tafra

Tihana Maglica                                                    Nedjeljko Klanac

Željana Dujmović                                               Edita Alebić

 Ankica Potrebić Dundić                                     Braco Vrca

Antonela Butorović                                            Branimir Brstilo

Martina Šindik                                                    Esma Bojanić

                                                                           Meri Jurić

                                                                           Danica Bašić

                                                                           Jagoda Gudić

                                                                           Oršula Miše

                                                                           Dean Milanko

                                                                          Sandra Grgurević

 

Administrativno osoblje:

Tajnica: Blaženka Pleić

Računovođa: Zrinka Perajica

 

Tehničko osoblje:

Kućni majstori: Edo Roščić

                         Ivica Mekinić

Čistačice: Tonkica Bečić

                 Marica Dadić

                 Kristina Marinković

                 Ana Mekinić

                 Marija Mikas

                 Cvita Komar

                 Spomenka Maršić

                 Vila Kevo

                 Izabel Lončar

                 Dubravka Perišić

                 Marina Jelić

Kuharice: Vesna Pancirov

                Lea Marasović

 

 

 

 

 

 

Tražilica



Vremenske prilike


Brojač posjeta
Ispis statistike od 6. 11. 2011.

Ukupno: 311925

Kalendar
« Kolovoz 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Oglasna ploča

Korisni linkovi
Pomoć djeci

Obrazovanje
 • e-skola

Ekologija

Školstvo

Dnevni tisak





preskoči na navigaciju